Pedagog Onur Can Öncül

Çocuk & Ergen & Aile Danışmanı

Pedagog Onur Can Öncül

Pedagog Onur Can Öncül'ün özgeçmişini, uzmanlık alanları,eğitimleri ve tedavilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HAKKINDA

Pedagog Onur Can Öncül olarak Hatay-Antakya da hizmet vermekte olup.okul korkusu, psikolojik sorunlar,davranış bozuklukları, bireysel terapi,algı terapisi,aile terapisi,ergenlik terapisi,yeme bozuklukları,eğitim koçu vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

TEDAVİLER

Okul Öncesi Döneminde Özel Eğitim
Okul Başarısızlığı
Yeme Bozuklukları
Ergenlerde Kimlik Kazanımı
Özel Öğrenme Güçlüğü
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Eğitim Danışmanlığı
Sınav Kaygısı