Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Funda Yazıcı Erol


Eğitim Bilgileri

Tıp Eğitimi: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1997, Ankara
Üst İhtisas: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum A.D. 2004, Ankara

Zorunlu Devlet Hizmeti: Antalya Atatürk Devlet Hastanesi, Antalya.

Muayenehane İletişim

Özel Muayenehane: Yeşilbahçe Mah., Portakal Çiçeği Caddesi, Turunç Plaza İş Merkezi, Antalya
Tel: 0 (242) 322 9773
Mobil: 0 (536) 439 6621

Antalya merkezi içindeki özel muayenehanem Muratpaşa semtinde Portakal Çiçeği Caddesi üzerinde Turunç Plaza İş Merkezinde bulunmaktadır. Muayenehane merkezi konumda olup otopark sorunu bulunmamaktadır. Ayrıca Antalya’daki birçok hastaneye yakın olması başta gebe hastalar olmak üzere ameliyat olacak hastalarımız için hastane seçimi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Turunç Plaza İş Merkezinde bulunan muayenehanemiz kolay ulaşılabilir olup otopark problemi yaşanmamaktadır.

Antalya havalimanına yakın konumda olması da il dışından gelen hastalarımıza ulaşım kolaylığı sunmaktadır. Ameliyat ve doğumlarımızı Medstar hastanesi, Anadolu Hastanesi, Memorial Hastanesi ve Yaşam Hastanesi gibi Antalya’nın en büyük özel hastanelerinde gerçekleştirmekteyiz. Epidural anestezi uygulayan hastanelerde normal doğumlar ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu ağrısız normal doğum yöntemi gebelerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Muayenehanemizde en iyi ultrason cihazlarından biri olan son teknoloji 4 Boyutlu GE (General Electric) Marka Voluson E6 model ultrason cihazı bulunmaktadır. Bu cihazda aldığımız 4 boyutlu ultrason görüntüleri CD ve resim çıktısı şeklinde renkli olarak vermekteyiz. Ayrıca gebe hastalarımız için bebek kalp atımları ve hareketlerini gözleyen son teknoloji Philips marka NST (Fetal Monitör Non Strest Test) cihazı bulunmaktadır. Kan ve idrar tahlilleri ile özel testler anlaşmalı olduğumuz laboratuvar ile hızlı ve doğru bir şekilde yapılmaktadır. Tahlil ve test sonuçları hastalarımıza email ve telefon ile hızlı bir şekilde iletilmektedir. Emzirme odamızda bulunan anne sütü sağım cihazı ile annelerimize bebeklerini güvenle emzirebilecek konforlu rahat bir dinlenme ortamı sunmaktayız.

Elektronik kontrollü jinekolojik masa, otoklav cihazı, sterilizasyon cihazı gibi son teknoloji medikal cihazlarda bulunmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz özel sigortalar ile hastalarımıza geniş bir yelpazede sigorta hizmeti sunmaktayız.

Human Papilloma Virüsü (HPV) önemli bir sağlık sorunudur. Çok sayıda tipi bulunan bu virüs genital bölgede siğil ve rahim ağzında kanser oluşturabilmektedir. Bu virüse yönelik HPV DNA tarama testi ve HPV DNA tiplendirme testleri yapabilmekteyiz. Gerekli olan durumlarda ayrıca HPV aşısı da uygulanabilmektedir.

Kliniğimizde gebe takibi ve eğitimi, doğum ve sezeryan ile her türlü jinekolojik işlem ve operasyon nitelikli ve kaliteli olarak sunulmaktadır. Hastalarımıza kadın hastalıkları ve doğum alanında en iyi ve en güvenilir sağlık hizmetini sunmayı amaçladık.

Sertifikalar

  • Tüp Bebek Sertifikası (Üremeye Yardımcı Tedavi Uygulamaları Belgesi).
  • Jinekolojik Endoskopi Sertifikası.
  • Jinekolojik Mikrocerrahi Sertifikası.
  • Jinekolojik Kolposkopi ve Kriyocerrahi Sertifikası.
  • Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Sertifikası.
  • Aile Planlaması Sertifikası.

Kaynak: https://www.fundayazicierol.com.tr/sayfa/op-dr-funda-yazici-erol