Üsküdar Üniversitesi ve NP Sağlık Grubu’ndan depremzedelere psikolojik destek

Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı, depremzedelere ücretsiz hizmet verecek

Üsküdar Üniversitesi ve NP Sağlık Grubu’ndan depremzedelere psikolojik destek

Üsküdar Üniversitesi ve NP Sağlık Grubu’ndan depremzedelere psikolojik destek

 

Kahramanmaraş depremlerinin yaraları sarılmaya çalışılırken; NP Sağlık Grubu ve bilim ortağı Üsküdar Üniversitesi tarafından hayata geçirilen Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı depremzedelere destek olacak. Deprem Travma Psikolojisi web sayfası üzerinden form doldurularak ulaşılabilecek hatta depremzedeler, NPİSTANBUL Hastanesi uzmanlarına ücretsiz olarak danışabilecek. Deprem Travma Psikolojisi web sayfasında ise deprem sonrasında ortaya çıkabilecek deprem travma psikolojisi ve deprem hakkında bilinmesi gerekenlere ilişkin bilgiler ve videolar yer alıyor.

 

Kahramanmaraş depremleri 11 ilde milyonlarca kişiyi etkiledi. 41 bin kişinin yaşamını yitirdiği deprem felaketinde deprem bölgesinde yaralar sarılmaya çalışılıyor.

 

Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı, depremzedelere ücretsiz hizmet verecek

 

NP Sağlık Grubu ve bilim ortağımız Üsküdar Üniversitesi olarak depremzedelere destek olmak amacıyla Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı hayata geçirildi. Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı, ihtiyaç duyan depremzedelere psikolojik destek vermek üzere hizmet edecek. 

 

NPİSTANBUL Hastanesi Deprem Travma Psikolojisi web sayfası üzerinde yer alan formu dolduracak olan depremzedelere, en kısa zamanda uzmanlar dönüş yapacaklar.  Depremzedeler, NPİSTANBUL Hastanesi uzmanlarından telefonla veya online olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecekler. NPİSTANBUL Hastanesi psikiyatri uzmanları ve uzman klinik psikologlar, form üzerinden başvuran depremzedelere destek olacak.

 

Deprem Travma Psikolojisi web sayfası bilgilendirecek

 

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri ve NPİSTANBUL Hastanesi uzmanları katkılarıyla hazırlanan Deprem Travma Psikolojisi web sayfasında deprem sonrasında ortaya çıkabilecek deprem travma psikolojisi ve deprem hakkında bilinmesi gerekenlere ilişkin bilgiler yer alıyor. 

 

Web sitesinde travmalar, depremin psikolojik etkisi, çocuklara yaklaşım, yas süreci başta olmak üzere deprem sonrası ortaya çıkabilecek psikiyatrik ve psikolojik sorunlara ilişkin bilgilerin yanı sıra NPİSTANBUL Hastanesi psikiyatri uzmanları ve uzman klinik psikologların görüşlerine yer veriliyor.