Tolga Kutal Diş Hekimi

Tekirdağ Diş hekimi Tolga Kutal Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Tolga Kutal Diş Hekimi

Tekirdağ’da Diş hekimi Tolga Kutal Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak 1995 yılından bu yana, diş hekimliği alanında hizmet vermekteyiz. Alanımızdaki hizmet kalitesini yükseltmek için meslek sonrası eğitimleri ve inovasyonu en önemli önceliğimiz olarak belirleyip çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dişhekimi Tolga Kutal 1971 Yılında  doğmuştur. İlkokulu Tekirdağ Süleymanpaşa İlkokulunda okumuş, Orta ve Lise öğrenimini Fevziye Mektepleri Vakfı Özel Işık Lisesinde tamamlamıştır.1992 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden Diş doktoru olarak mezun olmuştur. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Yurt içi ve  yurt dışında olmak üzere bir çok meslek sonrası eğitimi başarıyla tamamlamıştır. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

 

Çağla Çetin

Dişhekimi Asistanı

1988 yılında Tekirdağ’da doğmuştur. İlkokulu Namık Kemal ilköğretim okulunda, Lise tahsilini Zübeyde Hanım Kız Teknik Anadolu Meslek Lisesinde bitirmiştir. 2008 yılında Trakya Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Tekirdağ Diş Hastahanesi stajyerlik  görevinden sonra Halen Dişhekimi Tolga Kutal Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde  Dişhekimi Asistanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 kız çocuğu annesidir.

 

Damla Nur Uçar

Dişhekimi Asistanı

1988 yılında  Tekirdağ’da doğmuştur. İlkokulu 50.yıl ilköğretim okulunda okumuştur. Lise tahsilini Zübeyde Hanım Kız Teknik Anadolu Meslek Lisesinde bitirmiştir.2004 yılında girdiği  Gazi Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden 2008 yılında başarıyla mezun olmuştur. Bir süre Tekirdağ Trakya Göz hastanesinde stajyer asistan olarak çalışmıştır. Evli ve 2 kız çocuğu annesidir. Halen Dişhekimi Tolga Kutal Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde Dişhekimi Asistanı olarak çalışmaktadır.

 

Kaynak: http://www.tolgakutal.com/tr_tr/