Bisse ve Bisse Sport’un Yeni Koleksiyonunda Hayat Buluyor

Gençlere ve Kendini Genç Hissedenlere

Bisse ve Bisse Sport’un Yeni Koleksiyonunda Hayat Buluyor

Varoluş ve Gelecek

Bisse ve Bisse Sport’un Yeni Koleksiyonunda Hayat Buluyor

2019-2020 Sonbahar/ Kış Koleksiyonu’nun çekimleri Artvin’in Yusufeli ilçesinde gerçekleşti. Fotoğraf çekimlerinde model Richard Biedul yer alırken fotoğrafları Mehmet Erzincan çekti. Yaklaşık 30 kişilik bir ekip, koleksiyonun tüm detaylarını en güzel ve ayrıntılı bir şekilde yansıtmak için çalıştı. Bisse ve Bisse Sport 2019-2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, insanoğlunun özünden aldığı ilhamla doğallığı, geleceğin getirdiği son teknoloji ile buluşturuyor.

Gelecek, varoluştan beri en uzak ve en yakın kavramların tezatlığından beslendi. İnsanoğlu da her dönemde yeni dünyaları, farklı teknolojileri keşfetme isteği duydu ancak geleceğin getirdiklerini yaşarken insanların içindeki toprağa, doğaya dönüş hiçbir zaman yok olmadı. Bilimin ve teknolojinin getirdiği üst düzey farklılığı yaşarken doğayla bütünlük kazanan tazelik ve rahatlık da her zaman aranan ve istenen olgular olmaya başladı. Bu tezatlık şimdi de Bisse ve Bisse Sport 2019-2020 Sonbahar/ Kış Koleksiyonu’nun ana teması…

Doğadan Alınan İlham ve En Son Teknoloji

En son teknoloji ile dokunarak, örülerek kullanılan kumaşlar, günümüz insanının yoğun temposuna ayak uydurmak amacıyla -doğadan alınan ilhamla- ekstra konfor sağlanarak üretildi. Kullanılan apreler doğayla bütünlük kazandırılan teknoloji... Tüm ürün gruplarında doğal, saf, sağlığa ve doğaya duyarlı materyaller kullanılırken tasarımlara üst düzey teknoloji ile ivme kazandırıldı. İnsanoğlunun özünden ilham alınıp geleceğin getirdiği son teknoloji ile harmanlanmış dokusunda, deseninden hammaddesine kadar bu ilhamı yansıtan bir koleksiyon böylelikle doğmuş oldu.

Gençlere ve Kendini Genç Hissedenlere

Bisse Sport Line, beş yıl önce genç ve kendini genç hisseden, stil sahibi, modayı takip eden, yenilikleri seven ve aynı zamanda BİSSE kalitesini isteyen tüketiciler için hayata geçirildi.

Bisse Sport Line koleksiyonu için yapılan her ürün; tasarım, moda ve kalitenin birleşiminden oluşmakta. Bisse markasının uzun yıllardır adeta etiketi haline gelen “kalite”, bu yeni koleksiyon için de vazgeçilmez…

“Bisse Sport” Mağaza Zincirlerine Hazır Olun

Modern ve özgün ürünler, daha slim fit kalıplar ile oluşturulan koleksiyon 25 yaş ve üstüne hitap ederken koleksiyonda bütünlüğü sağlayan temalar ve sezonun trendleri de dikkat çekici. Organik, doğayla uyumlu ve ülkemizde bulunan üst kalite kumaşlar ile İtalya’da özel olarak dizayn edilen kumaşları, Bisse Sport Line tasarımlarında görmek mümkün.