Psikolog Halise ADAK

İlişki terapisi-İlişki terapisi-Kaygı bozuklukları

Psikolog Halise ADAK


Psikolog Halise ADAK'ın özgeçmişini, uzmanlık alanları,eğitimleri ve tedavilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HAKKINDA

Psk. Halise Adak, 1989 yılında Kayseri de doğmuştur. İstanbul Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Mezun olduktan sonra İstanbulda ki belli rehabiltasyon merkezlerinde sonrasında Kayseri Memorial Hastanesinin Psikoloji Bölümünü açtırmış olup Tüp Bebek merkezine de destek olmuştur. Süreç içerisinde çocukların dünyasına daha yakından takip edip yaşayarak deneyimleyebilmek adına Bilfen eğitim kurumlarında çalışmalarını sürdürmüştür.

Psk Halise Adak, süreç içerisinde uzun soluklu seanslarını ise Kayseri Perspektif danışmanlık merkezinde sürdürmüş ve aldığı eğitimleri sıralayacak olursak Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi (CİSED) Aile Danışmanlığı Üsküdar Üniversitesi akabinde ise Kim psikoloji Wısc-r Zeka Testi Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi POEM merkezinde tamamlanmıştır.

Psk. Halise Adak, Daha sonra ise Başkent Üniversitesinden Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ve bununla birlikte Resim Testi analizi de yanında Tamamlanmış mesleki çalışmalarına ise şu an Bolu Psikolojik Danışmanlık Merkezin de devam etmektedir.

İLGİLENDİĞİ HASTALIKLAR