Four Seasons Hotels Istanbul’a Haute Grandeur’den Ödül Yağdı

The Spa aldığı iki ödül ile kalitesini bir kez daha kanıtladı.

Four Seasons Hotels Istanbul’a Haute Grandeur’den Ödül Yağdı


Ulusal ve uluslararası düzeyde her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen Four Seasons Hotels Istanbul, dünyanın saygın otel ödüllerinden olan Haute Grandeur Hotel & Spa Awards tarafından 7 ödüle birden layık görüldü. Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus’un yanı sıra The Spa aldığı iki ödül ile kalitesini bir kez daha kanıtladı.

Açıldığı günden bu yana kalitesi, ambiyansı ve sunduğu hizmetlerle birçok ödüle layık görülen Four Seasons Hotel Bosphorus ve Sultanahmet’in ikonik simgelerinden Four Seasons Hotel Sultanahmet, her yıl dünya çapında mükemmel kalitedeki servisleri ve hizmet kalitesiyle otelleri değerlendiren ve dünyanın saygın ödüllerinden biri olan Haute Grandeur tarafından toplam 7 kategoride ödüllendirildi.

Hizmet vermeye başladığı 1996 yılından itibaren, 23 yıldır misafirlerine tarihle iç içe bir konaklama deneyimi sunan Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, Best Destination Wedding Hotel in Europe, “Best Family Hotel in Turkey” ve Best Rooftop View Hotel in Turkey ödüllerine layık görüldü. İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasına hâkim konumuyla misafirlerini ağırlayan Four Seasons Hotel Bosphorus ise Best Lifestyle Hotel in Turkey” ve “Best Luxury Hotel in Turkey” ödüllerini topladı.

Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta bulunan The Spa ise “Best Spa Design in Europeve Türk Hamamı ile aldığıBest Signature Spa Treatment in Europe” ödülleri ile başarısını bir kez daha dünya çapında kanıtladı.

Lüks otelcilikteki kusursuzluğu ve çalışanlarına verdiği önem ile dikkat çeken Four Seasons Hotels Istanbul, Tarihi dokusu ile büyüleyici bir atmosfere sahip Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Boğaz’ın incisi Four Seasons Hotel Bosphorus ile fark yaratmaya ve benzersiz hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.